Targi Książki w Bolonii zapraszają na specjalną edycję online

Targi Książki w Bolonii zapraszają na specjalną edycję online

Przegląd

W dniach  4 do 7 maja organizatorzy targów w Bolonii  oferują udział w BCBF Online Special Edition – będą  seminaria internetowe, konferencje, zwiastuny książek i inne.

Trzon wirtualnych targów stanowi BCBF Global Rights Exchange – internetowy ośrodek handlu prawami, obsługiwany przez międzynarodową platformę praw PubMatch z siedzibą w USA. Platforma internetowa, umożliwia prawie 1500 wystawcom, którzy już zarejestrowali się w BCBF 2020, prezentowanie swoich tytułów, tworzenie i otrzymywanie ofert oraz planowanie spotkań wideo. Platforma zostanie również udostępniona wydawcom i agentom literackim, którzy brali udział jako goście w 2019 r. i  którzy zarejestrowali się już w edycji 2020. Globalna wymiana praw BCBF organizowana jest w ramach Aldus, europejskiej sieci targów książki współfinansowanej przez program Kreatywna Europa.

Obok strony internetowej planowana jest kolejna inicjatywa: Fairtales – nowy blog oferujący stale aktualizowane informacje o działaniach BCBF na całym świecie, w tym kluczowe spotkania, wywiady i wiele innych.

 

więcej:  www.bookfair.bolognafiere.it