Mężczyźni obnażeni do cna, dzięki książce Davida Zinczenko!

Przegląd

Już 3 września do księgarń trafi nowe wydanie poradnika Davida Zinczenko i Teda Spikera Mężczyźni, miłość i seks! To zabawna książka od mężczyzn dla kobiet, stworzona, by w pełen humoru sposób odpowiedzieć na najróżniejsze, proste, dziwne, czy zawiłe pytania dotyczące męskich reakcji, emocji i sposobu myślenia. Redaktor naczelny amerykańskiego „Men’s Health”, w swojej książce pomaga kobietom rozumieć tajemnice męskiego umysłu.

Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Dlaczego mężczyźni nie zwierzają się ze swoich uczuć? Czego oczekują w sypialni? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań tworzą błyskotliwą instrukcję obsługi faceta.

 

Mężczyźni obnażeni do cna

Dzięki tej książce twoje – i jego – życie zmieni się na lepsze

 

Każda kobieta powinna mieć ten niezwykle szczery poradnik, który wyjaśnia ze szczegółami, co się dzieje w głowie faceta zakochanego, podnieconego lub będącego gdzieś między jednym a drugim stanem. – „Cosmopolitan”

 

Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że „wszystko w porządku”? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia.

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci, autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkich trudności związanych z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: „Jak rozmawiać z mężczyzną”, „Męskość okiełznana”, „Mężczyzna bez tajemnic” i „Męskie dziwactwa”.

 

David Zinczenko to redaktor naczelny amerykańskiego wydania „Men’s Health”, autor The Abs Diet, jest także częstym gościem programu telewizyjnego Today, gdzie wypowiada się na tematy związane z mężczyznami i związkami międzyludzkimi. W 2003 roku magazyn „People” uznał go za jednego z „50 najbardziej pożądanych kawalerów”.

Ted Spiker wykłada dziennikarstwo na University of Florida i okazjonalnie pisuje artykuły dla „Men’s Health”. Mieszka w Gainesville w stanie Floryda.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis