Bestsellery listopada 2018 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Większość z nas już zaczyna przygotowywać się do nadchodzących świąt i kompletuje książkowe prezenty dla najbliższych. Przy ich wyborze warto sugerować się tymi tytułami, po które klienci księgarń sięgali najczęściej w ostatnim czasie. Dlatego mamy dla Was informację o tym, jakie tytuły w listopadzie sprzedawały się najlepiej w TaniaKsiazka.pl.

Jest kilka książek, które już od wielu miesięcy są bardzo popularne wśród klientów tej wirtualnej księgarni. Od maja na listach bestsellerów miesiąca utrzymuje się “Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris i “A ja żem jej powiedziała…” Katarzyny Nosowskiej. Z kolei, poczynając od września, jedną z najczęściej wybieranych pozycji jest “Sexedpl” Anji Rubik.

Czytelniczki, które cenią literaturę kobiecą, od czerwca często wybierają “365 dni” Blanki Lipińskiej. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy dużą popularnością cieszy się też kontynuacja tej powieści erotycznej – “Ten dzień”.

Klienci księgarń sięgają też po te tytuły, o których jest głośno w mediach. W listopadowej topce bestsellerów TaniejKsiążki znalazły się dwie takie pozycje. To “Nieautoryzowana autobiografia” Kuby Wojewódzkiego i “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego.

Z nowości wydawniczych spore zainteresowanie czytelników wzbudziła najnowsza powieść Szczepana Twardocha, “Królestwo”.

O tym, że zbliżają się święta, świadczy też zainteresowanie książkami z Bożym Narodzeniem w tle. Klienci TaniejKsiążki w listopadzie wybierali zeszłoroczne świąteczne propozycje: “Psiego najlepszego” W. Bruce’a Camerona i “Świąteczne marzenie” Amandy Prowse.

Top 10 książek listopada 2018 w TaniaKsiazka.pl

  1. Tatuażysta z AuschwitzHeather Morris

  2. Ten dzieńBlanka Lipińska

  3. Nieautoryzowana autobiografiaKuba Wojewódzki

  4. Świąteczne marzenieAmanda Prowse

  5. A ja żem jej powiedziała…” Katarzyna Nosowska

  6. Niebezpieczne związki Donalda TuskaWojciech Sumliński, Tomasz Budzyński

  7. SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksieAnja Rubik

  8. 365 dni” Blanka Lipińska

  9. Psiego najlepszego. Był sobie pies na świętaW. Bruce Cameron

  10. KrólestwoSzczepan Twardoch

 

 

Kategorie: Bestsellery