Już dzisiaj świętuj 7 urodziny Ebookpoint!

Już dzisiaj świętuj 7 urodziny Ebookpoint!

Przegląd

 

 Ebookpoint.pl kończy właśnie 7 lat. Z tej okazji na stronie http://ebookpoint.pl/ urządzono prawdziwą ucztę czytelniczą – bardzo dużą, urodzinową akcję promocyjną.

 

Każdy, kto odwiedzi  stronę http://ebookpoint.pl/, będzie mógł skorzystać z ponad 15 000 ebooków i audiobooków w czterech progach cenowych: 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł i 19.90 zł – to rabaty sięgające aż do 93%. Przygotowano całe mnóstwo bestsellerów, takich jak „Proxima” Stephena Baxtera, „#SEXEDPL” Anji Rubik czy kryminały Remigiusza Mroza. Jest również ogromy wybór tytułów specjalistycznych niemal z każdej dziedziny życia.

Lista tytułów (ponad 15 tysięcy ebooków i audiobooków): TUTAJ

 

Całość uzupełnia konkurs dla Czytelników z atrakcyjnymi nagrodami . Do wygrania są trzy czytniki PocketBook Touch Lux 4.

 

Zasady konkursu:

” Zaproś w oryginalny sposób swoich znajomych na 7 urodziny ebookpoint.pl! Wykorzystaj do tego dowolną formę przekazu, np. zdjęcie, rysunek, film, tekst. Swoje zaproszenie zamieść na Twojej tablicy na Facebooku lub Instagramie. Dodaj koniecznie hasztag #7latEbookpoint i oznacz profil @ebookpointPL. Pamiętaj, że wpis MUSI BYĆ PUBLICZNY. Na wykonanie zadania masz czas do dnia 05.11.2018. Komisyjnie wybierzemy i nagrodzimy najbardziej kreatywne pomysły”.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: eBookpoint