Wydawnictwo Świętego Wojciecha na Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Świętego Wojciecha na Warszawskich Targach Książki

Przegląd

Warszawskie Targi Książki jedno z najważniejszych wydarzeń literackich w Polsce. Od 17 do 20 maja Warszawa stanie się stolicą polskiej literatury. Na tym wielkim święcie książki nie może zabraknąć Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

Zaprezentuje ono podczas dni targowych swoje największe bestsellery i nowości. Podczas tegorocznej edycji targów będzie miała miejsce premiera kolejnego tomu w bardzo lubianej przez małych czytelników serii – Świeci uśmiechnięci. Tym razem Eliza Piotrowska zabiera najmłodszych w czasy świętego Antoniego z Padwy. Dzieci odbędą liczne podróże śladem świętego, a także rozwikłają zagadkę, dlaczego Antoni  z Padwy jest patronem rzeczy i ludzi zagubionych.

Bo świętego nie można udawać!

Na najmłodszych czytelników będzie również czekała znana i lubiana ilustratorka książek dla dzieci – Eluta Kidacka. Podczas spotkań młodzi twórcy poznają książkę Przez dziurę
w płocie, czyli o tym, że święci to także ludzie
ks. Jana Twardowskiego
. Podczas warsztatów młodzi artyści dowiedzą się nie tylko  kim są święci ale również  będzie to okazja do wspólnej zabawy w malowanie tytułowego płotu.

Na miłośników książek będzie czekało jeszcze wiele innych niespodzianek, a wszystko na stoisku 49/D6.

 

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.