Totem.com.pl po raz kolejny najlepszą dziełową drukarnią cyfrową w Polsce!

Przegląd

Podczas zakończonych w ostatnią niedzielę Warszawskich Targów Książki zostały ogłoszone wyniki XVII Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych 2017/2018 ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”.

Inowrocławska drukarnia Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k. zdobyła I miejsce w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”. To już trzeci tytuł “Najlepszej dziełowej drukarni cyfrowej” dla Totemu – poprzednie firma otrzymała w 2015 oraz 2017 roku.

Prezes Totem.com.pl, Michał Rejnowski, podsumował:

  • Każdy dowód zaufania ze strony wydawców jest dla nas bardzo ważny. Tytuł, który otrzymujemy po raz drugi z rzędu, to dla nas dowód, że nasze starania są zauważane oraz doceniane przez naszych kontrahentów i spotykają się z ich życzliwością. Stanowi to dla nas powód do zadowolenia i dumy. Nie spoczywamy jednak na laurach, bo wiemy, że mamy jeszcze dużo do zrobienia – szczególnie, że wymagania rynku są coraz większe.

W ocenie wydawców pod uwagę brane są jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń oraz komunikatywność, czyli przepływ informacji między wydawcą a drukarnią.

Oceny dokonywane są w skali 1-6. Drukarnia Totem.com.pl uzyskała rekordową ilość głosów – biorąc pod uwagę głosy oddane zarówno na drukarnie offsetowe, jak i cyfrowe.

Ranking organizowany jest przez magazyn ,,Wydawca”, Sekcję Poligrafów SIMP oraz Polskie Towarzystwo Wydawców Książek.

Kategorie: Nagrody, Poligrafia
Tagi: TOTEM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.