Poradniki z serii Samo Sedno o wychowaniu dzieci

Przegląd

Sprawdzona pomoc dla rodziców dzieci w każdym wieku

Poradniki Samo Sedno o wychowaniu dzieci to doskonałe wsparcie dla każdego opiekuna. Napisane przez pedagogów i psychologów dziecięcych książki podpowiadają, jak poradzić sobie z problemami wychowawczymi, ale też jak stymulować rozwój dziecka.

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną to poradnik dla wszystkich rodziców, którzy nie chcą wychować małego człowieka w systemie kar i nagród, ale wolą zachęcać go do rozwoju i uczyć, że cele realizuje się dla siebie, nie dla innych.

Światowy bestseller, Epidemia EGOizmu, to obowiązkowa lektura dla opiekunów, którzy mają trudność z konsekwentnym stawianiem granic dzieciom. Z książki dowiedzą się, jak współpracować z dzieckiem, zamiast go wyręczać, a także poznają sprawdzone narzędzia, które pomogą w kształtowaniu w podopiecznego samodzielności i asertywności.

Poradnik Trudne emocje u dzieci ułatwi z kolei zrozumienie dziecięcych negatywnych emocji i podpowie, jak im przeciwdziałać. Dorośli dowiedzą się, jak pomóc dziecku przepracować złość czy rozżalenie, poznają możliwe przyczyny agresywnych zachowań i młodzieńczego buntu.

Wśród poradników dla rodziców znajdują się także: Zgodne rodzeństwo oraz Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka Natalii i Krzysztofa Minge, Szkolne wyzwania Moniki Gregorczuk i Barbary Kołtyś i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Więcej informacji: Wychowanie dziecka

 

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Znajdź nas na Instagramie! @wydawnictwosamosedno

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.