Najlepsze Książki na Wiosnę 2018 w Impulsie (finał)

Przegląd

26 marca 2018 rozpoczęła się runda FINAŁOWA głosowania Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu „Najlepsza książka na wiosnę” – http://ksiazkanawiosne.pl – którego organizatorem jest serwis Granice.pl.

Do ścisłego finału plebiscytu decyzją internautów i jury awansowały trzy tytuły Oficyny Impuls!
Pamiętajcie w finale głosujemy w dniach od 26 marca do 8 kwietnia 2018.
Uwaga na tytuły naszej oficyny 🙂 Pomożecie?

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakich książek nie wolno przegapić, jakie książki będą najlepsze tej wiosny, jakie książki stanowiły top na rynku, odwiedźcie stronę  plebiscytu. Zagłosujcie na nominacje Impulsu a dodatkowo to da Wam szansę wygrania ciekawe nagrody książkowe!
Kliknijcie w poniższe przyciski przy nominowanych tytułach: „Zagłosuj i wygraj”.

Z pierwszej rundy do finału przeszły następujące tytuły Impulsu :1. Kategoria Inspiracje  ? Rodzina wobec nieuleczalnej choroby dziecka (ks. Grzegorz Godawa):
2. Kategoria Dla najmłodszych   ? Rysowane wierszyki (Magdalena Mruk):
3. Kategoria Dla młodzieży  ? Młodzi wywiadowcy
(Robert Baden-Powell):Jakie książki czytamy wiosną?

Po ustaniu zimowych mrozów coraz chętniej wybieramy się na długie spacery, coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. To jednak nie znaczy, że w okresie tym nie mamy szans, by znaleźć chwilę na dobrą lekturę! Jakie więc książki będzie się wiosną czytać? poradniki, książki naukowe, pomoce i scenariusze, które pomogą nam w codziennym życiu, które pokażą, jak zrozumieć własne dzieci, jak wychowywać je i wspierać w nauce. Wiosną wydaje się wiele książek ważnych, publikacji o wielkiej wartości literackiej – dzieł zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. To właśnie te grupy kategorii obejmuje konkurs „Najlepsza książka na wiosnę”…
 

Tradycyjnie już zadajemy Wam pytanie: Pomożecie?

W rundzie finałowej głosujemy na tytuły (Oficyny Impuls), które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 26 marca – 8 kwietnia 2018.

Plebiscyt i polecane tytuły rekomenduje Oficyna Wydawnicza „Impuls”!

UWAGA!
Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Zliczane tylko potwierdzone głosy.

Twojego numeru telefonu organizatorzy plebiscytu wortal Granice.pl nie będą w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu. Zaliczone zostają tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.