Gdański Learnetic laureatem nagrody Sztorm roku 2017 w kategorii Biznes: Firma roku

Przegląd

Prezes Learnetic – Artur Dyro materiały prasowe Learnetic

 

13 edycja plebiscytu Sztormy okazała się bardzo szczęśliwa dla producenta oprogramowania i wydawcy interaktywnych materiałów edukacyjnych – gdańskiej firmy Learnetic, która zdobyła tytuł Firmy Roku 2017 w kategorii Biznes, stając w szranki z takimi tuzami pomorskiego przemysłu jak LPP (właściciel marek m.in. Cropp, Reserved, House), S&A (czołowy producent biżuterii) czy Trefl (jeden z największych europejskich producentów puzzli i gier).

Podczas poniedziałkowej uroczystej gali w Teatrze Wybrzeże spotkały się osobistości związane ze światem biznesu, sportu i kultury. To właśnie w tych trzech kategoriach współzawodniczyły firmy, instytucje, projekty oraz osoby, których ubiegłoroczne sukcesy zadecydowały o nominacjach. Organizatorami plebiscytu jest trójmiejska redakcja Gazety Wyborczej oraz marszałek województwa pomorskiego. Odbierający statuetkę Prezes Learnetic – Artur Dyro, powiedział, że jest wzruszony z racji na fakt, iż z tylu nominowanych, wspaniałych firm z trójmiasta to właśnie Learnetic został wybrany na zwycięzcę:

Cieszę się z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że biznes e-learningowy w trójmieście ma fantastyczną prawie trzydziestoletnią tradycję. Było tu i jest wiele innowacyjnych firm, które tworzą produkty znane na całym świecie. Po drugie naszą firmę i wiele innych budują młodzi ludzie z trójmiasta (…) Dziękuję im, bo to oni tworzą produkty, które z kolei pomagają innym młodym ludziom na świecie i w Polsce stawać się lepszymi, uczyć się skuteczniej i szybciej, i być po prostu tymi, którzy zmieniają świat na lepsze

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.