Czas na zmiany – postanowienia noworoczne z serią poradników Samo Sedno!

Przegląd

Poradniki z serii Samo Sedno to profesjonalna pomoc w realizacji postanowień, szukaniu motywacji i planowaniu zmian

Wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, poradniki z serii Samo Sedno podpowiedzą, jak znaleźć motywację do działania i urzeczywistnić swoje marzenia.

Może warto pomyśleć o lepszej organizacji swojego czasu albo domowego budżetu? Dla osób, które zaplanowały, że o stycznia zaczną oszczędzać, idealną lekturą będzie świetny poradnik „Jak zadbać o własne finanse” Marcina Iwucia, znanego trenera i analityka finansowego. Z kolei tym, którzy chcieliby lepiej zorganizować swój czas, polecamy książkę Elastyczne zarządzanie czasem, pomocną w nauce wyznaczania celów i organizacji pracy.

Tym, którzy w nowym roku chcieliby zadbać o siebie, polecamy publikację „Zaakceptuj siebie. o sile samowspółczucia”, z którego czytelnicy dowiedzą się, jak okazywać sobie pozytywne uczucia i traktować samego siebie jak swojego najlepszego przyjaciela.

A wszystkim, którzy podejmują noworoczne wyzwanie, polecamy także Automotywację, która na pewno zachęci do zmiany nastawienia i zmotywuje do działania nie tylko w nowym roku!

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.