Tatuaże podświadomości – Grażyna Mączkowska

Przegląd

 

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Nie da się uciec od złej przeszłości, wydarzyła się i już zawsze będzie w nas. Trzeba ją oswoić, posadzić na kanapie niepamięci i żyć teraźniejszością. Gabrysi się to udało, więc uda się każdemu!

„Tatuaże podświadomości” to niezwykła książka, w której, dzięki pierwszoosobowej narracji, możemy poznać emocje bohaterki, wejść w jej skórę i razem z nią przeżywać wszystko. Grażyna Mączkowska umożliwia czytelnikowi przeżywanie wszystkich rozterek, zdarzeń i uczuć razem z główną bohaterką.

Nie mogę w takim piękniejącym otoczeniu żyć przeszłością i się smucić, że mi się przydarzyła! Nie mogę wśród moich piękności żyć taka brzydka w środku! To już powieść napisana i przeczytana ze zrozumieniem. Oswoiłam tamto zło. Przeanalizowałam. Teraz piszę swoją powieść dalej. Jestem jej autorką i główną postacią. Pięknej i ciepłej powieści, z pięknymi i ciepłymi osobami. Nagle poczułam tę zmianę. Czuję się lekko, jakbym przekroczyła jakąś granicę. Ludzie doznają olśnienia. Wielu uważa, że poczuli spływające na nich łaski. Pewnie teraz mam podobnie. Przekroczyć stare granice i nawyki myślowe to coś transcendentnego. Taki stan istnieje! Jestem w nim!”

Przebaczenie zdaje się najlepszym wyborem. Przekonamy się o tym, sięgając po książkę Grażyny Mączkowskiej – „Tatuaże podświadomości”.

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/sie-podzialo-dziecinstwo-czyli-syndrom-dda

Gdzie można kupić książkę „Tatuaże podświadomości”?

http://www.psychoskok.pl/produkt/tatuaze-podswiadomosci

https://bonito.pl/k-1916909-tatuaze-podswiadomosci

https://www.nieprzeczytane.pl/Tatuaze-podswiadomosci,product1032557.html

Polub stronę autorską na FB

https://www.facebook.com/grazynamaczkowskapisarz

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.