Samo Sedno zaprasza na stoisko nr 16 podczas targów książki we Wrocławiu!

Przegląd

30.11-3.12.2017 we Wrocławiu – nowości i poradniki z atrakcyjnym rabatem!

Odwiedzającym polecamy nowości: drugą książkę Izabeli Krejcy-Pawski, Elastyczne zarządzanie czasem, czyli poradnik dla zapracowanych, który pomoże opanować swój plan dnia, oraz pierwszą polską książkę o samowspółczuciu, Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia. Czytelnicy poradnika dowiedzą się, jak zacząć traktować samego siebie lepiej i przestać się krytykować, a zacząć wyciągać konstruktywne wnioski ze spotykających nas sytuacji i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Rodzicom, pedagogom i opiekunom polecamy książki parentingowe. Polskie wydanie światowego bestsellera Amy McCready, Epidemia EGOizmu, to odpowiedź na coraz powszechniejszy problem kształtowania się egoistycznych postaw u dzieci. Autorka radzi, jak wychować dziecko w duchu odpowiedzialności za swoje życie, zaradności i samodzielności, jednak dając mu równocześnie oparcie. Opiekunom, którzy pragną stosować pozytywne metody zamiast gróźb i kar, spodoba się także poradnik Dodaj mi skrzydeł, który proponuje wspieranie automotywacji zamiast motywowania malców poprzez stosowanie przymusu.

W ofercie nie zabraknie także poradników biznesowych, pomocy w rozwijaniu pasji, książek przeznaczonych dla miłośników zwierząt czy fanów gotowania. Serdecznie zapraszamy!

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.