Jak ułożyć swoje życie finansowe

Przegląd

Książka w sprzedaży

https://bonito.pl/k-1222806-jak-ulozyc-swoje-zycie-finansowe

https://www.nieprzeczytane.pl/Jak-ulozyc-swoje-zycie-finansowe,product1027211.html

http://www.psychoskok.pl/produkt/ulozyc-swoje-zycie-finansowe

Borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak to zmienić? Chciałbyś prowadzić swój interes, ale brak ci odwagi lub, co gorsza, wszyscy wokoło wmawiają ci, że to nie wypali? Chciałbyś już po kilku latach prowadzenia własnego interesu żyć na poziomie, o jakim teraz nawet nie marzysz? Wierzysz w to, że jest to możliwe? Otóż kluczem do sukcesu i pierwszym krokiem w osiągnięciu finansowej wolności jest zmiana sposobu myślenia. Publikacja „Jak ułożyć swoje życie finansowe” jest swoistym abc finansów, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość, jakie podjąć decyzje, kiedy dostajesz pieniądze do ręki.

Dowiesz się z niego, jak zmienić swój sposób myślenia „biedaka” na „bogacza”, dlaczego tak ważna jest edukacja finansowa już od najmłodszych lat, a dlaczego nadal nie ma jej w szkole. Czytając ten poradnik, zrozumiesz, że każdy może zostać rentierem (nie czekając do emerytury!), i czerpać korzyści z pieniędzy, które pracują na niego. Książka ta uświadomi ci również, że choć praca na etacie nie jest zła, to jest jednak pracą dla kogoś – a tym samym jest bogaceniem kogoś, a nie siebie. Warto to zmienić!

Większość ludzi ponosi porażkę nie dlatego, że mierzyli zbyt wysoko i im się nie udało, ale dlatego, że mierzyli zbyt nisko i to im się akurat udało.

http://www.prasa24h.pl/16781/jak-ulozyc-swoje-zycie-finansowe.html

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.