Harvard Business Review. Podręcznik menedżera. Ta książka pomoże ci być nie tylko menedżerem , ale też liderem!

Przegląd

Właśnie trafiła do księgarń trafi praca zbiorowa pt. Harvard Business Review. Podręcznik menedżera. Ta książka pomoże w opanowaniu umiejętności niezbędnych dla skutecznego zarządzania zarówno nowicjuszom, jak i weteranom na kierowniczych stanowiskach. Pomoże Ci być nie tylko menedżerem, ale też liderem – kimś kto potrafi wydobyć to, co najlepsze ze swoich pracowników i jest motorem zmian w firmie.

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze

Niezależnie od tego, czy zostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, ale chcesz wywierać większy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci ważną prezentację albo trzeba przedstawić przekonujące uzasadnienie biznesowe. We wszystkich tych sytuacjach przydadzą ci się nowe umiejętności zawodowe i osobiste, które umożliwią ci wykorzystanie pełni potencjału.

 

Książka ta prezentuje wiedzę zgromadzoną w zasobach „Harvard Business Review” i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszystkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych.

 

Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie przez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera duży wpływ w swojej organizacji.

W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera znajdziesz m.in.:

· szczegółowe wskazówki dotyczące typowych zadań menedżera,

· ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci zastosować przedstawione koncepcje,

· zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review”, jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter,

· na końcu każdego rozdziału krótkie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji,

· prawdziwe historie opowiedziane przez menedżerów.

 

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.