Absolutny hit wśród coachów Joga prawdziwa – wschodni sekret koncentracji umysłu

Przegląd

Skuteczne metody utrzymania pozytywnych myśli, zarządzania stresem, poprawy komunikacji i budowania nowych nawyków sukcesu. Wielkie odkrycie i absolutne zaskoczenie. Książka Joga prawdziwa to niebanalna nowość od wydawnictwa SAMSARA słynącego z publikacji z zakresu rozwoju osobistego i duchowości.

Autorką Jogi prawdziwej jest Jennie Lee – terapeutka, która od ponad siedemnastu lat z powodzeniem wykorzystuje jogę klasyczną i medytację w pracy terapeutycznej z tysiącami pacjentów. Stosując metody opisane w tej książce, pomogła wielu osobom w ich zmaganiach z obezwładniającym niepokojem, depresją, stanami przygnębienia, stresem spowodowanym traumą, deficytem uwagi, nadużyciami cielesnymi, zaburzeniami w sferze odżywiania oraz trudnymi problemami w związkach partnerskich.

Lee uważa, że teoria niestosowana w życiu jest bezużyteczna, dlatego sama praktykuje wszystko, o czym pisze, żyjąc zgodnie z zasadami Jogasutry, by być szczęśliwą nawet w okresach ciężkich prób. W Jodze prawdziwej pokazuje, jak przezwyciężyć trudności i osiągnąć trwałe szczęście, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu. Jej zdaniem praktyka Jogastur – najstarszego traktatu klasycznej jogi indyjskiej – wzmacnia wytrzymałość, siłę i koncentrację umysłu i prowadzi do oświecenia.

Wysoka kompetencja i terapeutyczne doświadczenie Jennie Lee pozwalają jej przekazywać złożone teoretyczne rozważania nad jogą prostym, przyjaznym i zrozumiałym dla jej uczniów i czytelników językiem oraz nadawać im praktyczny wymiar w formie natychmiastowych konkretnych działań. Z jej pomocą odkrywamy skuteczne metody utrzymania pozytywnych myśli, zarządzania stresem, poprawy komunikacji czy budowania nowych nawyków sukcesu.

Joga prawdziwa jest uznana na Zachodzie najbardziej absorbującą i najlepiej opracowaną książką Jennie Lee, a wśród coachów, nauczycieli rozwoju osobistego i budowania wizerunku króluje jako absolutny hit i niebanalne zaskoczenie. Rynek księgarski w Polsce przyjął ją także jako inspirującą propozycję dla wielbicieli systemów filozofii indyjskiej, zdrowego trybu życia oraz kolekcjonerów, dobrej, klasycznej sztuki jogi.

Więcej informacji o książce Joga prawdziwa znajdziesz TUTAJ>

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samsara

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.