Wydawnictwo Edgard poleca powieści i kryminały do nauki języków obcych

Przegląd

Idealna propozycja dla tych, którym nie odpowiada tradycyjny sposób nauki – wciągające powieści w różnych językach!

Powieści z ćwiczeniami od wydawnictwa Edgard to wspaniała propozycja dla uczących się języka obcego: łączą wciągającą, wartką akcję z nauką słówek i struktur leksykalno-gramatycznych. W ten sposób nowe słówka poznaje się w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, w kontekście.

Lekturę ułatwia dodatkowo słowniczek trudniejszych wyrazów na marginesach, dzięki któremu nie trzeba odrywać się od książki, by sprawdzić znaczenie nieznanego słowa. Różnorodne ćwiczenia po każdym rozdziale pozwalają utrwalić poznane słówka, zwroty i konstrukcje gramatyczne. W nauce pomaga też zamieszczony na końcu słowniczek.

Zwolennikom książek do słuchania oraz tym, którzy chcieliby poćwiczyć rozumienie ze słuchu czy osłuchać się z poprawnym akcentem, polecamy wersje w zestawie z audiobookiem na płycie CD w wykonaniu native speakera.

W ofercie znajdują się powieści do nauki angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. W serii ukazały się zarówno samouczki, jak i tytuły przeznaczone dla osób średnio zaawansowanych bądź zaawansowanych.

Więcej informacji:

Kryminały z ćwiczeniami

Powieści z ćwiczeniami

 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.