Studio Emka poleca „Start up. Postaw wszystko na jedną firmę”

Przegląd

Diana Kander

Start up. Postaw wszystko na jedną firmę


jak wprowadzić w życie nowy pomysł, gdy wszystko wisi na włosku

Startup. Postaw wszystko na jedną firmę to więcej niż opowieść o wyrzekaniu się pokusy i walce o uratowanie firmy. Jest ta książka swoistą liną ratunkową rzuconą przedsiębiorcom, którzy chcą wdrożyć innowacyjny pomysł, ale nie za bardzo wiedzą jak. Zaczęli już coś nowego, lecz nie mogą nabrać oczekiwanego impetu.

Przedsiębiorcy, którzy radzą sobie w warunkach nowej ekonomii, swój sukces zawdzięczają stosowaniu nowej metody wdrażania innowacji. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę uzmysławia, dlaczego cztery, przeczące intuicji zasady, różnią odnoszących sukcesy biznesmenów od tych, którzy tylko marzą o sukcesie.

Prawdopodobnie będziesz miał w życiu tylko jedną szansę, żeby postawić wszystko na jeden pomysł; odejść z pracy, przekonać współmałżonka, by ci pozwolił „osuszyć” wasze konto, i pójść za swoim marzeniem. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pozwoli ci przygotować się na ten decydujący krok i zyskać pewność, że dopiero wtedy przesuwasz wszystkie żetony na środek stołu, gdy masz największe szanse na wygraną. Bowiem ta książka daje ci wiedzę, jak znacząco ograniczyć ryzyko, jakim twój pomysł jest obarczony.

328 str., oprawa miękka ze skrzydełkami, 150 x 227 mm, ISBN 978-83-64437-82-3, cena: 45 zł


Wydawnictwo Studio Emka
www.studioemka.com.pl
www.facebook.com/studioemka
wydawnictwo@studioemka.com.pl
tel.: 22 616-00-67, 628-08-38

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.