Sztuka Życia, Nowe Życie – Andzej Sinkevic

Przegląd

Książka dostępna tylko w wersji e-book

http://www.ebooki123.pl/sztuka-zycia-nowe-zycie_p712 

http://www.psychoskok.pl/produkt/sztuka-zycia-nowe-zycie

Ta książka powstała po to, by ułatwić nasze życie, poprawić jego jakość, dać nam poczucie swobody i satysfakcji, nauczyć realizować nasze pragnienia, pomóc w uzyskaniu szacunku do siebie.

To przygoda, wyzwanie i lekcja, które mogą na zawsze zmienić życie człowieka. Książka stanowi zbiór zasad, które autor spisał w oparciu o doświadczenie swojego życia, jego wzlotów i upadków. Rozkrywa ona naturę ludzkiej psychiki i zamysł samego życia.

Książka w nowej odsłonie przedstawia znaczenie i rolę naszych emocji, pragnień i myśli oraz jak świadomie lub nieświadomie używamy je, by tworzyć nasze codzienne życie. Pokazuje przyczyny nieprzychylnych sytuacji, tłumaczy jak zachować pozytywny nastrój i realizować nasze zamierzenia.

To książka o tym, co ważne jest w życiu – o szacunku człowieka do samego siebie, o wielkiej przyjaźni do własnej osoby i swojego życia. Poczucie wartości, to nie abstrakcyjna idea, lecz najważniejsza zmienna w równaniu naszego życia, która decyduje o jakości życia każdego z nas. Poczucie własnej wartości, to suma naszych dojrzałych cech, to rdzeń i sens naszego życia – zawsze szukamy jego potwierdzenia i przedłużenia oraz zawsze postępujemy zgodnie z tym, na ile siebie oceniamy i co o sobie myślimy.

Książka „Sztuka Życia, Nowe życie”, to wiedza dla nowych pokoleń. Jest mostem pomiędzy tym, co nazywamy duchowym oraz racjonalnym, materialnym podejściem. Duchowość jest bardziej namacalna i materialna niż może nam się wydawać, a racjonalizm nie uwzględnia wszystkiego, co tworzy nasze codzienne życie, dlatego zdrowe podejście łączy w sobie oba kierunki.

Owa książka, to rozwiązanie na nowe życie, to swoista instrukcja obsługi życia, która pokazuje jak można żyć w satysfakcji i w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi.

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.