Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla malucha – poleca Kapitan Nauka

Przegląd

Rozwijające prezenty dla maluchów gwarantujące świetną zabawę

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na prezent proponujemy publikacje, które dostarczą zarówno rozrywki, jak i wiedzy o świecie. Maluchy już od pierwszych chwil życia mogą rozwijać zmysł wzroku z zestawami A kuku! Kontrastowe obrazki i Kontrastowe wzory. Poradnik dołączony do zestawu podpowie opiekunom, jak wykorzystać trwałe karty kontrastowe do wspólnych zabaw stymulujących wzrok niemowląt.

Cena: 14,99 zł

Więcej informacji: A kuku! Karty kontrastowe

 

Maluchom między 1 a 3 rokiem życia proponujemy pakiety Karty obrazkowe z serii Odkrywam świat, Poznaję świat lub Angielski dla malucha. Trwałe ilustrowane karty będą wspaniałą pomocą w nauce pierwszych słówek i poznawaniu świata przez malca, a dzięki książeczce dla opiekunów rodzice poznają kreatywne pomysły na różnorodne zabawy z wykorzystaniem kart.

Więcej informacji:

Odkrywam świat

 

Poznaję świat

 

Angielski dla malucha

 

Wiele radości podczas wspólnej zabawy dostarczą dzieciom także Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum oraz Hip, hip, hurra. Zabawne ilustracje i wciągające łamigłówki przybliżą świat zwierząt oraz ludzkich relacji i emocji, a przy tym pomogą rozwijać koncentrację i myślenie logiczne.

Cena: 19,99 zł

Więcej informacji: Zagadki obrazkowe

 

Na prezent dla dwulatka doskonałe będą premierowe pakiety Świat malucha Zwierzęta i Świat malucha Emocje. W pojemnej paczuszce dziecko znajdzie zajmujące zagadki, karty obrazkowe i książeczkę z różnorodnymi zadaniami. Urozmaicone zadania rozwijają ciekawość świata i wspierają rozwój umysłowy malca.

Cena: 29,90 zł

Więcej informacji: Świat malucha Zwierzęta

 

Świat malucha Emocje

 

Wiele chwil miłej rozrywki w rodzinnym gronie gwarantują także oryginalne, pięknie ilustrowane gry z wieloma wariantami – Loteryjki oraz Memory na 3 sposoby. Dzięki różnym poziomom trudności dopasowanym do wieku w gry równie chętnie będą grać 2-, jak i 4-latki! Trwałe, sztywne elementy zostały wykonane z troską o bezpieczeństwo maluchów. Atutami gier są także nieskomplikowane zasady w Loteryjce zadaniem graczy jest dopasowanie żetonów do kolorowych plansz, a w Memory odkrycie par obrazków, różniących się szczegółami.

Więcej informacji:

Memory na 3 sposoby

 

Loteryjka

 

Dzieciom przypadną do gustu także wielkoformatowe puzzle z zachwycającymi ilustracjami utalentowanych polskich grafików. Duże elementy bez problemu chwyci w rączkę już maluch, ćwicząc przy tym motorykę małą, a pełne szczegółów bajeczne grafiki przybliżą różne środowiska i zjawiska z najbliższego otoczenia.

Więcej informacji:

Puzzle Układam i opowiadam

 

Puzzle XXL

 

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016, 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.