Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Przegląd

Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest poprawna dykcja. Książka pt. ,,Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia” przeznaczona jest zarówno dla wszystkich, którzy pracują głosem na co dzień – dziennikarzy, aktorów, prezenterów, nauczycieli – jak i dla wszystkich, którzy chcieliby usprawnić swoją wymowę, od ludzi biznesu po studentów przygotowujących się do egzaminu.

Autor ksiązki, Mirosław Oczkoś jest trenerem biznesu, aktorem, specjalistą od emisji głosu. W książce pokazuje, w jaki sposób doskonalić dykcję i pracować nad głosem. Ćwiczenia głosowe poprzedzone są szeregiem ćwiczeń rozluźniających i oddechowych. Jeśli chcesz dobrze i przekonywająco mówić, przemawiać, rozmawiać, dyskutować, prezentować, słowem wywierać wpływ zawodowo i … prywatnie, musisz mieć tę książkę. I wtedy nawet „rozdefragmentowany defragmentator dysków, który zdefragmentował niezdefragmentowane dyski” nie jest nam straszny.

Do książki dołączona jest płyta CD. Publikacji towarzyszą również filmy edukacyjne z autorem w roli głównej – zapraszamy na www.sztukamowienia.pl

Ostrzegamy: wykonywanie ćwiczeń z tej książki oprócz poprawy dykcji powoduje niekontrolowane napady śmiechu.

Kategorie: Edukacja
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.