Ruszyły zgłoszenia do „Nocy Bibliotek 2017”

Ruszyły zgłoszenia do „Nocy Bibliotek 2017”

Przegląd

Centrum Edukacji Obywatelskiej uruchomiło zgłoszenia do akcji Noc Bibliotek 2017, która odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj: nocbibliotek.org/rejestracja (Ważne! Biblioteki, które brały udział w akcji w 2016 roku i używają tego samego adresu e-mail, przy rejestracji powinny zaznaczyć na dole formularza: Edycja 2017).

Organizatorzy zapraszają wszystkie biblioteki: publiczne, szkolne, pedagogiczne, wyższych uczelni, przedszkolne, parafialne, klasztorne, muzealne, szpitalne, więzienne, instytutów naukowych i instytucji, a także wszelkie inne miejsca, w których można skorzystać z księgozbioru i poczytać na miejscu / pożyczyć do domy książki. Od najstarszych książnic, po szafy z książkami w remizach strażackich.

Do każdej, zgłoszonej w akcji  biblioteki, zostaną przesłane materiały promocyjne: plakaty akcji, ekslibrisy-naklejki, zakładki oraz książki, w tym „Małą książkę na Noc Bibliotek. Poradnik dla bibliotekarek i bibliotekarzy w akcji” i książki od partnerskich wydawnictw, duże wsparcie promocyjne i edukacyjne, np. webinaria, a także prawa do emisji filmu promującego czytanie.

więcej informacji TUTAJ
Kategorie: Biblioteki, Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.