„Fitness umysłu” Dagmara Skalska

Przegląd

Dagmara Skalska nie boi się trudnych tematów. Dzięki swojemu doświadczeniu w pracy z setkami kobiet w całej Polsce zyskała przydomek Trenerka Umysłu Polek. W swojej najnowszej książce Dagmara zawraca uwagę, że równie ważne jak zdrowie ciała jest nasze zdrowie psychiczne
i nieustanne ćwiczenie naszego umysłu.

Codziennie dostaję setki listów od kobiet, które borykają się z własnymi emocjami, ze skutkami nieświadomych decyzji i z doświadczeniami, z którymi sobie nie poradziły. Z częścią z nich spotykam się w trakcie warsztatów. To ta grupa, która (na szczęście!) już zrozumiała, że nie jest dobrze, gdy „ciało może więcej, niż podpowiada umysł”. Te osoby są gotowe rozpocząć prawdziwą przemianę życia. Używają do tego mocy swojego umysłu.

W książce, prócz części poradnikowej znajdziemy również wiele ćwiczeń, które możemy wykonywać każdego dnia w domowym zaciszu. Książka może nam towarzyszyć przez początkowy okres naszej przemiany, jak u już po nim, gdy zapoznamy się z podstawowymi założeniami treningu i przejdziemy do części praktycznej. Razem z Dagmarą możemy przejść między innymi przez 29-dniowy trening wspierających nawyków lub kreatywnie komunikować się ze swoim intelektem za pomocą listów.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.