Polski przewodnik PALEO. Teoria, praktyka, przepisy

Przegląd

Polski przewodnik PALEO. Teoria, praktyka, przepisy

paleoKsiążka autorstwa blogerek: Ajwendieta.pl  i Cookitlean.pl.
Zainspiruj się! Jedz zdrowo, jedz sezonowo i lokalnie, bo o to właśnie chodzi w paleo.

Autorki o „Polskim przewodniku PALEO”:
„Dieta paleo to odpowiedź na coraz bardziej zmodyfikowaną żywność i zanieczyszczone środowisko. Nie chodzi w niej bynajmniej o jedzenie mamuta, polowanie i spanie w szałasie, lecz o względny powrót do naturalności, na tyle, na ile to jest możliwe. Kiedy potrzebuję więcej węglowodanów, sięgam po ziemniaki, bataty, owoce, miód. Nie liczę kalorii, nie liczę makroskładników, każdego dnia moje ciało mi podpowiada, czego potrzebuje”.
Iwona Wierzbicka
„W książce znalazły się wyczerpujące informacje na temat paleo dzięki Iwonie, która dzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem z codziennej pracy z pacjentami. Z kolei ja w części praktycznej przekazuję swój warsztat i efekt kilkumiesięcznej pracy nad przepisami i zdjęciami. Zależało mi na tym, aby osadzić dietę paleo w naszych polskich realiach, więc korzystałam przede wszystkim z potraw, które znały nasze mamy, babcie i prababcie”.
Katarzyna Karus-Wysocka

Tytuł trafił na listy bestsellerów już w przedsprzedaży!

Więcej informacji o książce na: https://publicat.pl/publicat/oferta/ksiazki-kucharskie/polski-przewodnik-paleo-teoria-praktyka-przepisy

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.