Wydawnictwo Psychoskok poleca -Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów?

Przegląd

Wydawnictwo Psychoskok poleca -Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów?

jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów

Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów? to książka napisana przez doświadczonego reumatologa – dr Jarosława Niebrzydowskiego , który od ponad trzydziestu lat koncentruje się na chorobach układu kostno-stawowego, dokładnie omawia wszystkie zagadnienia związane z reumatoidalnym zapaleniem stanów.

Dzięki tej pozycji zrozumiemy co i w jaki sposób prawidłowo leczyć w reumatoidalnym zapaleniu stawów, gdyż okazuje się, że powszechnie stosowane niesterydowe leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, a nawet sterydy jedynie maskują dolegliwości. Dr Niebrzydowski korzystając z wieloletniego doświadczenia wyjaśnia jak należy prawidłowo leczyć reumatoidalne zapalenie stawów, by ostatecznie zatrzymać rozwój choroby i móc liczyć na wyleczenie. Poradnik wyposaża czytelnika w kompleksową wiedzę, dzięki czemu możliwa staje się ocena obecnego procesu leczenia oraz jego modyfikacja.

Jeżeli masz reumatoidalne zapalenie stawów, to ten Poradnik jest dla Ciebie!

Zasadniczo poradnik napisany jest dla chorych, ale może także być użyteczny dla ich rodzin i opiekunów oraz wszystkich interesujących się tą chorobą. Pozycja pozwala na zrozumienie choroby, sposobów i zasad leczenia RZS.

tylko relaks.pl logo

Książki drukowane naszego wydawnictwa do kupienia w sklepie internetowym tylkorelaks.pl teraz skorzystaj z 5% rabatu dodatkowego od cen podanych w sklepie – nawet 40% taniej. Serdecznie zapraszamy!!!

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.