Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma – poleca wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma – poleca wydawnictwo Psychoskok

abstract-1022206_1280

Dzięki książce „Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma”, będziemy mogli uczestniczyć w wyjątkowych wyprawach. Anna Jędrzejczyk proponuje nam skorzystanie z 35 wizualizacji, które pozwoliły odbyć niezapomniane podróże uczestnikom warsztatów terapeutycznych w studio JuriMo w Krakowie.

Pozycja spodoba się wszystkim, którzy chcą wykorzystać właściwości wizualizacji we własnym życiu, a także osobom, które chciałyby wykorzystać wizualizacje w pracy z dziećmi lub dorosłymi.

Wystarczy, że zamkniemy oczy, a już za moment możemy stać się kroplą wody, łowić ryby, zgłębiać ocean, czy poszukiwać skarbów w zatopionych wrakach. Możemy także stać się członkiem zespołu, który właśnie daje koncert, nutą lub wyruszyć w dal, by odczuć wszystkie żywioły. Tematyka zawartych w pozycji utworów jest bardzo zróżnicowana, dlatego z pewnością znajdziemy miejsce, w którym chcielibyśmy się znaleźć zapominając o codzienności.

Książka dostępna w naszym sklepie internetowym tylkorelaks.pl Wszystkie książki w formie drukowanej wydawnictwa Psychoskok dostępne na tylkorelaks.pl, oferta ebooków dostępna na ebooki123.pl

Logo Psychoskok

Zapraszamy na nasz profil na Facebook oraz Google+

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.