SuperQuiz Piłka nożna – nowość w serii Kapitan Nauka

Przegląd

Piłkarski przewodnik każdego kibica!

SQ_Pilka_nozna_3D_555px_szer_31.05.2016

10 czerwca rozpoczyna się święto fanów piłki nożnej. Drużyny z 24 krajów będą rywalizować o tytuł Mistrza Europy. Z tej okazji Kapitan Nauka poleca wszystkim fanom światowego i polskiego futbolu SuperQuiz Piłka nożna.

SuperQuiz Piłka nożna zawiera fascynujące ciekawostki o najsłynniejszych piłkarzach, drużynach, niezapomnianych meczach, wydarzeniach oraz zasadach gry. Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

Fani piłki nożnej dowiedzą się, jak wyglądała kariera ich ulubionych piłkarzy, m.in. Lewandowskiego, Messiego, Ronaldo czy Neymara. Poznają historię światowego futbolu, różnorodne taktyki gry, najciekawsze wydarzenia, turnieje i nagrody.

Zdjęcia gwiazd piłki nożnej, najlepszych drużyn i kultowych stadionów oraz liczne ilustracje sprawiają, że ciekawostki czyta się jednym tchem, a rozwiązywanie zagadek to doskonała rozrywka dla całej rodziny i podczas zabaw z rówieśnikami.

SUPERDODATEK! SuperQuiz zawiera również terminarz wszystkich meczów rozgrywanych w fazie grupowej podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 oraz terminarz fazy turniejowej do samodzielnego uzupełniania.

Wygodny i poręczny format, który zmieści się w kieszeni, pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.

SuperQuiz Piłka nożna to gwarancja piłkarskich emocji i zabawy, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych swoją wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Cena: 24,90 zł

ISBN: 978-83-7788-750-9

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.