Nowość w bestsellerowej serii Nie gryzie! Koreański dla znających podstawy

Przegląd

Nowość w bestsellerowej serii Nie gryzie! Koreański dla znających podstawy

Nowoczesny kurs dla osób, które opanowały podstawy języka koreańskiego: nauka gramatyki, słownictwa, tworzenia wypowiedzi pisemnych i rozumienia ze słuchu!

koreanski_nie_gryzie_dla_znajacych_podstawyKoreański nie gryzie! dla znających podstawy to unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka koreańskiego przeznaczony dla osób, które opanowały podstawy języka koreańskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie podstawowym wyższym (A2).

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu, tworzenie prostych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

W 14 rozdziałach znajdują się ciekawe teksty, przystępnie wyjaśniona gramatyka, dialogi, porcje słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o kulturze koreańskiej. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek.

Dołączona do kursu płyta CD Audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Słuchanie nagrań ułatwia naukę płynnego porozumiewania się w języku koreańskim, rozumienia ze słuchu i opanowania prawidłowej wymowy.

W bestsellerowej serii Nie gryzie! ukazały się kursy do nauki aż 20 języków na różnym poziomie zaawansowania: arabski, angielski, chiński, czeski, duński, francuski, hindi, hiszpański, japoński, koreański, litewski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski, szwedzki, turecki, ukraiński, włoski.

Koreański nie gryzie! dla znających podstawy

ISBN: 978-83-7788-643-4

Cena: 36.90 zł

Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.