Angielski od dziecka – nauka poprzez zabawę!

Przegląd

Materiały edukacyjne z serii Kapitan Nauka to propozycja dla dzieci w każdym wieku: karty obrazkowe, zagadki i fiszki dla dzieci już od 2. roku życia!

Wszystkie publikacje z serii Kapitan Nauka to wyjątkowe pomysły na wspólne i rozwijające spędzenie czasu dla rodziców i ich dzieci. Dostosowane do wieku materiały pozwalają na przyswojenie angielskich słówek i poprawnej wymowy podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Angielski_dla_malucha Dla najmłodszych proponujemy zestawy Angielski dla malucha, przeznaczone dla dzieci już od 2. roku życia! Każdy pakiet zawiera dwustronne, ilustrowane karty oraz książeczkę ze wszystkimi słówkami oraz propozycjami kilkudziesięciu gier i zabaw z kartami. Osłuchanie się z angielskim w tak młodym wieku ułatwi dziecku opanowanie poprawnej wymowy w przyszłości.
Cena: 14.99 lub 17.99 zł

 


Dla starszych przeznaczone są zestawy Angielski dla dzieci: 100 pierwszych słówek angielski_dla_dzieci_karty_obrazkowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz W domu i w szkole dla dzieci w wieku 6-9 lat. W skład każdego zestawu wchodzą: dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami, książeczka z pomysłami na gry i zabawy, płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zwrotów. Zabawa z wykorzystaniem zestawu uczy nowych słówek i ich poprawnej wymowy. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka oraz czynności, jakie codziennie wykonuje.
Cena: 34.90 zł

Zagadki_obrazkowe_angielskiZ kolei Zagadki obrazkowe Angielski przeznaczone dla różnych grup wiekowych to propozycja na zajęcie dziecku wolnych chwil w poczekalni, w podróży, na spacerze. Zagadki nie tylko uczą nowych słówek i rozumienia prostych zdań, ale także rozwijają koncentrację, myślenie logiczne, pamięć wzrokową oraz spostrzegawczość. W serii ukazały się Zagadki dla dzieci w wieku 3-5 lat, 4-6 lat, 5-7 lat oraz 6-9 lat.
Cena: 19.99 zł

Więcej propozycji na: www.KapitanNauka.pl
Polub Kapitana na Facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.