A może język francuski?

Przegląd

Edgard_jezyki_bez-myszki

Wydawnictwo Edgard poleca materiały do samodzielnej nauki

Kompletne audiokursy, podręczniki, fiszki, repetytoria, testy i ćwiczenia – wszystko, czego trzeba, aby samodzielnie opanować język francuski!

Samodzielna nauka języka obcego nie musi być trudna. Wydawnictwo Edgard przedstawia materiały do języka francuskiego, dzięki którym opanowanie podstawowych słów i zasad gramatyki będzie proste nawet bez nauczyciela.

kol-franc

W ofercie wydawnictwa znajdują się materiały do nauki na każdym poziomie zaawansowania. Początkującym, którzy chcą szybko opanować podstawy, polecamy książkę ze znanej i lubianej serii Nie gryzie! – podzielony na lekcje tematyczne podręcznik oparty jest na metodzie aktywnej nauki języka. Różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne pomagają w utrwalaniu materiału, a dzięki dołączonej płycie audio można przyswoić poprawną wymowę. Szukający bardziej rozbudowanego kursu od podstaw mogą sięgnąć po Kurs podstawowy 3. edycja, z rozszerzoną częścią do słuchania oraz programem komputerowym, który ułatwi powtórki słownictwa w atrakcyjnej formie.

Dla osób, które chcą opanować nie tylko podstawy, najlepszym wyborem będzie Francuski krok po kroku, w którym materiał dochodzi od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (B1). W skład kursu wchodzą 2 podręczniki, 5 płyt CD oraz program multimedialny. Ten kompleksowy kurs rozwija wszystkie kompetencje językowe – rozumienie ze słuchu, słownictwo i znajomość struktur gramatycznych, umiejętność czytania ze zrozumieniem, osłuchanie z poprawną wymową. Natomiast osobom, które znają już podstawy francuskiego, polecamy kurs Francuski dla średnio zaawansowanych.

Świetnym uzupełnieniem kursów są testy i repetytoria, a także Fiszki Plus – zestawy fiszek, nagrań wszystkich słówek oraz programu pomagającego w utrwalaniu słownictwa podczas gier i ćwiczeń. Dzięki możliwości tworzenia własnych playlist słówek w formacie mp3 oraz dołączonemu do zestawu wygodnemu etui na fiszki uczyć się można nie tylko w domu, ale również w drodze czy w poczekalni. Fiszki Plus dostępne są zarówno na poziomie podstawowym, jak i średnio zaawansowanym!

Język francuski z Wydawnictwem Edgard:
Francuski Fiszki Plus dla początkujących (1,2,3) i średnio zaawansowanych (1,2,3), cena jednego zestawu: 34.90 zł
Francuski Kurs podstawowy 3. edycja, cena: 39.90 zł
Francuski Nie gryzie!, cena: 29.90 zł
Francuski Krok po kroku, cena: 56.90 zł
Francuski dla średnio zaawansowanych, cena: 29.90 zł
Francuski Konwersacje, cena: 29.90 zł
Francuski Repetytorium leksykalno-tematyczne A2-B2, cena: 29.90 zł
Francuski Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-C1, cena: 29.90 zł
Francuski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących i średnio zaawansowanych, cena: 21.90 zł

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl 

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.