“Kupiona i sprzedana” – autobiografia z Top 10 brytyjskich list objęta w Polsce patronatem Centrum Praw Kobiet i Feminoteki

Przegląd

Megan Stephens, Jane Smith
Kupiona i sprzedana

Kupiona i sprzedana
Kilkanaście tygodni w Top 10 brytyjskich list bestsellerów

Czternastoletnia Megan Stephens podczas wakacji w Grecji zakochała się w starszym od niej Albańczyku. Została z ukochanym w Grecji, a jej matka wróciła do Anglii. Gehenna trwała sześć lat! On zmusił ją do prostytucji, a potem sprzedał handlarzowi ludźmi. Megan przeżyła horror. Przechodziła z rąk do rąk. Trafiała do kolejnych domów publicznych… Bita, gwałcona i poniżana, była zbyt zastraszona, by szukać pomocy. W końcu znalazła się w szpitalu. Tam życzliwi ludzie uratowali jej życie.
W tym samym czasie matka przeprowadziła się do Grecji i nie miała pojęcia, jaki los spotkał jej córkę…
Megan opisała drastyczne szczegóły swojego losu seksualnej niewolnicy, by przestrzec inne naiwne dziewczyny, gotowe pójść w nieznane za głosem serca.

Historia MEGAN STEPHENS wzbudziła wielkie medialne i społeczne poruszenie w Wielkiej Brytanii. Opisał ją m.in. „The Guardian”. Od momentu publikacji w styczniu 2015 utrzymuje się w Top 20 list bestsellerów. Dziś Megan Stephens odbudowuje swoje życie. Chce stworzyć fundację dla kobiet, które spotkało to, co ją. Uwalnia się od alkoholizmu, przechodzi terapię. Ma przyjaciół, stara się odnowić więzi z matką. Jednak nadal jest w traumie, gdy na ulicy spotyka osobę podobną do kogoś z jej przeszłości.

Najchętniej kupowane bestsellery w serii:

Sprzedana nowa    Księżniczka mafii2   Mój pan i władca   Byłam żoną seryjnego mordercy

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.