Cytaty z pierwszych recenzji Startera

Cytaty z pierwszych recenzji Startera

Przegląd

„No, bo wyobraźcie sobie… Oddajecie komuś swoje ciało. Na tydzień, dwa lub miesiąc. Wypożyczacie siebie, swój mózg, swoją twarz i resztę. Teraz to on ma władzę nad Twoim ciałem. On rządzi Tobą. Nie, pomyłka.

On JEST TOBĄ.”

Karolina Korczyk

http://przygody-mola-ksiazkowego.blogspot.com

 

„W dzisiejszych czasach, gdy rynek wydawniczy zarzuca nas książkami postapokaliptycznymi, bardzo trudno jest stworzyć oryginalną historię, która trafi do czytelnika. Mogę śmiało przyznać, że „Starter” jest jednym z najlepszych debiutów w swoim gatunku. To wciągająca i poruszająca historia, która nikogo nie pozostawi obojętnym. Gorąco polecam „Startera” osobom, które są spragnione mocnych, a jednocześnie niebanalnych zdarzeń. Czyli po prostu wszystkim.”

Zuzanna Lebelt

http://someculturewithme.blogspot.com

 

Jeszcze do niedawna zarzekałam się, że literatura postapokaliptyczna zdecydowanie nie jest przeznaczona dla mnie. Aż do czasu, kiedy przypadkiem w moje ręce trafił ”Starter” Lissy Price. (…) W miarę upływu stronic mój zachwyt zaczął rosnąć. Nie wierzę w to co piszę, ale całkowicie oczarowała mnie ta książka. Zawładnęła moim umysłem i skradła serce.

Krystyna Meszka

http://cyrysia.blogspot.com

 

„Starter jest naprawdę dobrą książką, która na pewno spodoba się fanom Suzanne Collins oraz Stephanie Meyer. Polecam ją wszystkim. Wszystkim. Dlatego dnia 8 kwietnia pędźcie do księgarni po swoje egzemplarze, ponieważ moi drodzy, powieść Lissy Price jest jedną z najlepszych książek jakie przeczytałam od czasów Igrzysk śmierci, a to musi już coś znaczyć.

Julia Wójcik

http://moje-buki.blogspot.com

 

Starter można zaliczyć do książek, których popularność zapoczątkowały Igrzyska Śmierci. Jest to postapo, ale nietypowe, ludzkość nie mierzy się z zagładą, jak w na przykład Metro 2033, tylko ze skutkami własnej głupoty. W dodatku głównymi bohaterami są ludzie w wieku lat nastu. Jest to też pierwsza książka porównywana w celach reklamowych z „Igrzyskami”, przy której to porównanie jestem w stanie zrozumieć.

Aleksy Krysztofiak

http://ksiazkinaczacie.pl

Kategorie: Recenzje
Tagi: Albatros

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.