Zapisane w kościach – AMBER wznawia po raz kolejny światowe bestsellery z doktorem Davidem Hunterem, bohaterem Chemii śmierci

Przegląd

Simon Beckett

Zapisane w kościach

zapisane w kościach

Doktor David Hunter, genialny antropolog sądowy, skłania zmarłych do zwierzeń w literackich thrillerach, które poruszają najgłębsze emocje milionów czytelników.

Chemia śmierci, Zapisane w kościach, Szepty zmarłych, Wołanie grobu – to światowe bestsellery, przetłumaczone na 29 języków, sprzedane w 9 000 000 egzemplarzy, w Polsce w 200 000!

Tym razem doktor David Hunter ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych kości. Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje, i nic nie może być wyjaśnione do końca.

Simon Beckett, dziennikarz najważniejszych brytyjskich gazet („The Times”, „The Observer”), zadebiutował jako pisarz w 2006 Chemią śmierci. Trzy kolejne powieści z doktorem Hunterem, jednym z najciekawszych bohaterów literackich ostatnich lat, zapewniły mu światową sławę i opinię jednego z najoryginalniejszych pisarzy, potrafiącego nadać thrillerowi formę wybitnej prozy. Wyjątkowe, wywołujące dreszcz powieści to misterne studium obyczajów i wszechogarniającego strachu. Budzą najgłębsze emocje, obezwładniają mroczną, przejmującą poetyką pięknej i strasznej prozy.

Rany kamieni to nowy bestseller Simona Becketta z bohaterem, o którym końca się nie wiemy, czy jest ofiarą, czy może mordercą… Tu wszystko jest inne niż w powieściach z doktorem Hunterem. Tylko Beckett jest taki sam: mistrz wyrafinowanej prozy, oszczędnych środków, bogatego języka, plastycznych opisów. Mistrz emocji, nastroju, strachu i tajemnicy. I znawca ludzkiej natury.

zbiorcz amber 15

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.