Premiera długo oczekiwanej książki Miki Brzezinski „Moja pasja. Moja rodzina”!

Premiera długo oczekiwanej książki Miki Brzezinski „Moja pasja. Moja rodzina”!

Właśnie do księgarni trafiło polskie wydanie bestsellera „New York Timesa”!

moja-pasja-moja-rodzina     Moja pasja. Moja rodzina

Czy można połączyć karierę zawodową, małżeństwo, plany rodzinne i rozwój osobisty? Jak być kobietą spełnioną na wszystkich polach? Co zrobić, aby odnieść sukces i osiągnąć idealną równowagę? Na te pytania odpowiada w autobiograficznej książce Mika Brzezinski – popularna dziennikarka, córka wybitnego polityka, autorka bestsellerów.

Lekko i błyskotliwie, opierając się na własnych doświadczeniach, Brzezinski pisze o codzienności współczesnej kobiety, godzeniu różnych ról i często niełatwych wyborach. Jej książka jest niezwykle uczciwa i do bólu szczera – autorka otwarcie dzieli się z czytelniczkami nawet wstydliwymi i nieprzyjemnymi historiami ze swojego życia. Krok po kroku poznajemy losy tej niebanalnej kobiety, szukając wraz z nią odpowiedzi na pytanie: czy można mieć wszystko naraz?

Dzięki lekturze książki czytelniczki:

  • poznają przepis na sukces kobiety, która sama pokonała przeszkody na drodze do szczęścia i satysfakcji zawodowej;

  • otrzymają rady dotyczące łączenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym;

  • dowiedzą się, jak radzić sobie z niepowodzeniami i pokonywać ograniczenia;

  • poczują się zmotywowane w dążeniu do sukcesu.

Stało się o niej głośno w 2007 roku, gdy na oczach widzów programu „Morning Joe” spaliła wiadomość o tym, że Paris Hilton wyszła z więzienia. To był jej manifest. Wierzyła, że media nie muszą karmić swoich odbiorców niezbyt strawną papką. Okazało się, że miliony osób myślą tak samo! Mika Brzezinski, dziennikarka o polskich korzeniach, opowiada o latach walki o pozycję w branży. Momentami jest to historia dość dramatyczna. Powinni przeczytać ją wszyscy, którzy zgubili się w pogoni za karierą i utonęli w morzu możliwości, jakie niesie współczesny świat. Naucz się wybierać, żyć w zgodzie ze sobą i znajdź dla siebie odpowiednie tempo. Zasługujesz na więcej, niż ci się wydaje.

Elwira Piwowarska, Kobieta.wp.pl

Mika Brzezinski – córka profesora Zbigniewa Brzezińskiego, doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta Jimmy’ego Cartera (1977–1981). Ceniona dziennikarka, publicystka, autorka książek. Gwiazda telewizji NBC i MSNBC, była główną reporterką stacji CBS. Jest współautorką bardzo popularnego i cenionego programu „Morning Joe”, który magazyn „Time” uznał za rewolucyjny na amerykańskim rynku medialnym, a „New York Times” za najlepszy program informacyjny 2008 roku. Moja pasja. Moja rodzina to jej druga książka. Publikacja otrzymała tytuł „New York Times bestseller” i zebrała wiele pozytywnych recenzji.

Książka polecają patroni: Wirtualna Polska, „Businesswoman & Life” oraz Lady Business Club.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.