Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory

 
Właśnie pojawiła się na rynku nowa książka dra Sergiusza Trzeciaka, która z pewnością przyczyni się do zmiany oblicza współczesnej polityki.

Na kartach tej interesującej i niezwykle praktycznej publikacji dr Sergiusz Trzeciak prezentuje autorską koncepcję kampanii wyborczej. Opierając się na metaforze drzewa, doradza, jak wygrać wybory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z partiami i kandydatami Drzewo kampanii wyborczej to nie tylko aktualne kompendium wiedzy, ale także przejrzysty przewodnik. Autor przystępnie tłumaczy, w jaki sposób komunikować się z wyborcami, aby uzyskać ich poparcie i głos w wyborach.
Adresatami niniejszej publikacji są kandydaci w wyborach, osoby zaangażowane w kampanię wyborczą, politycy działający na szczeblu krajowym i samorządowym, eksperci oraz specjaliści PR, a także obserwatorzy życia politycznego, którzy chcą zrozumieć rządzące nimi mechanizmy.
Dzięki lekturze dowiedzą się, jak:

  • przygotować skuteczną kampanię wyborczą;
  • udoskonalić swoje wystąpienia publiczne;
  • prowadzić kampanię bezpośrednią;
  • przygotować atrakcyjne materiały wyborcze;
  • skutecznie współpracować z mediami;
  • efektywnie wykorzystywać internet.

Dr Trzeciak pisząc tę książkę bazował na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu współpracy z polskimi i zagranicznymi środowiskami politycznymi, co jest jednym z najważniejszych atutów publikacji – nie są to bowiem teoretyczne rozważania, ale wskazówki, jak krok po kroku przygotować strategię własnej kampanii wyborczej i ją zrealizować. […] Polecam „Drzewo kampanii wyborczej” wszystkim politykom – samorządowym, krajowym i europejskim.

Danuta Hübner, posłanka do Parlamentu Europejskiego
 „Drzewo kampanii wyborczej” Sergiusza Trzeciaka to owoc wieloletnich doświadczeń w dziedzinie marketingu politycznego i nie gasnącej wiary Autora w szlachetną rywalizację wyborczą. Nie zawiera łatwych rozwiązań, ale przeczytana i gruntownie przemyślana przyniesie pożytek szczególnie tym, którzy mają ambicje kształtowania świata wedle własnych idei.
Kazimierz M. Ujazdowski, poseł do Parlamentu Europejskiego
Książka polecają patroni: Związek Miast Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP, Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, Collegium Civitas, Szkoła Liderów, 300polityka.pl i PRoto.pl.
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.