Naturalne sposoby pokonywania bólu

Naturalne sposoby pokonywania bólu

Praktyczny poradnik zawiera skuteczne, naturalne metody przezwyciężania bólu.

Co zrobić, gdy ból uprzykrza życie? Jak uniknąć przykrych dolegliwości? Czy warto zdawać się na niezdrowe tabletki? Nic z tych rzeczy! Książka „Naturalne sposoby pokonywania bólu” to prawdziwe kompendium wiedzy o bólu. Dzięki tej książce poznasz skuteczne, naturalne metody eliminowania wielu codziennych dolegliwości.

 
Czytając ten poradnik, można się dowiedzieć m.in.: co i jak może boleć? jak sobie radzić z przewlekłym cierpieniem? czy ból można odziedziczyć? które bóle są najbardziej kłopotliwe? jakie są zalety i wady najpopularniejszych leków przeciwbólowych? czym są naturalne metody zwalczania bólu?

Bez bólu i cierpień nie istniejemy”, mawiał Eurypides, starożytny mędrzec grecki. Rzeczywiście, ból jest częścią naszego życia, i choć jest doznaniem naturalnym, to jednak bardzo nieprzyjemnym i niepożądanym. To dlatego człowiek od zarania dziejów poszukiwał metod jego eliminowania. Natura obdarzyła nas na szczęście skutecznymi metodami przezwyciężania cierpienia. Czytając ten praktyczny poradnik zrozumiesz naturę bólu, poznasz najczęstsze dolegliwości bólowe oraz nauczysz się naturalnych metod ich eliminowania.

 
dr Luis Aliaga, hiszpański anestezjolog, koordynator Kliniki Leczenia Bólu Teknon w Barcelonie. Ekspert w dziedzinie leczenia bólu z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Autor i redaktor wielu specjalistycznych publikacji dotyczących leczenia bólu.
 
Odbiorcy
– osoby cierpiące na wszelkiego typu dolegliwości bólowe
– wszyscy dbający o swoje zdrowie (również profilaktycznie)
– miłośnicy naturalnych metod leczenia
– lekarze, farmaceuci, terapeuci
 
Dlaczego warto przeczytać tę książkę
Dowiesz się:
– które bóle są najbardziej kłopotliwe oraz co, jak i kiedy może boleć Ciebie,
– czy ból można odziedziczyć,
– jak sobie radzić z przewlekłym cierpieniem.
Poznasz skuteczne, naturalne metody przezwyciężania bólu!
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.