Taktyka walki w terenie zurbanizowanym

Taktyka walki w terenie zurbanizowanym
Paweł Makowiec, Marek Mroszczyk
Wydawnictwo Difin 2012
Liczba stron/format: 260/B5
Cena: 49.00 zł

Książka „Taktyka walki w terenie zurbanizowanym” Pawła Makowca i Marka Mroszczyka jest podręcznikiem taktyki XXI wieku, pisanym żołnierską krwią przelaną we współczesnych konfliktach.
Obowiązkowy podręcznik  dla każdego, kto chce uchronić przed wrogim ogniem swoich towarzyszy broni, skutecznie pomagać niewinnym ofiarom konfliktu i samemu przeżyć w miejskiej dżungli. Pisany łatwo przyswajalnym językiem, bogato ilustrowany – zgodnie z zasadą „KISS”, czyli „Keep It Simple Stupid!”, wyartykułowaną przez Kelly’ego Johnsona i przejętą przez żołnierzy US Army.
Nie komplikuj tego co można przedstawić w prosty sposób! Teraz nie musisz szkolić się walcząc, możesz korzystać z doświadczeń tych, którzy już to przeżyli. Polecam!


gen. dyw. dr Roman POLKO
– Jugosławia 1992-1993, Kosowo 1999-2000, Irak – 2003

Marzy mi się dzień, w którym grupy młodych ludzi dyskutują plany taktyczne działań na sobotnio-niedzielne wypady do ruin, opuszczonych domów lub fabryk – z tą instrukcją w ręku. Osób, które rozumieją, że wystarczy sama ich gotowość do walki z wrogiem i dobre wyszkolenie paramilitarne, aby potencjalny przeciwnik powstrzymał się przed agresją i zbyt kosztowną okupacją. Jeśli Jesteś gotów zginąć z mieczem w dłoni, nie martw się tym, po prostu Jesteś jednym z nas – wojownikiem, który szkoli się po to, aby inni umierali w swoich łóżkach – bezpieczni i ze starości. Jak chcesz to robić, to rób to z porządną instrukcją jaką jest ten podręcznik, i nie musisz być żołnierzem w służbie czynnej.

mjr Krzysztof WÓJCIK Bośnia 1996, Irak 2004 i 2007, Afganistan 2009, 2011-2012

Partnerzy wydania:

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.