E-booki Czarnej Owcy i czytnik Kindle do wygrania w konkursie Virtualo

E-booki Czarnej Owcy i czytnik Kindle do wygrania w konkursie Virtualo
E-booki Czarnej Owcy i czytnik Kindle do wygrania w konkursie Virtualo

W związku z wprowadzeniem przez Wydawnictwo Czarna Owca do oferty Virtualo e-booków w formacie MOBI (do czytania na Kindle’u) –zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać e-booki Czarnej Owcy oraz czytnik Kindle’a.

We wtorek 17 stycznia o godz. 12.00 na portalu eKsiążki.org zaprezentowane zostanie pytanie konkursowe dotyczące e-booków wydawnictwa dostępnych w formacie MOBI. Trzy pierwsze osoby, które prześlą 17 stycznia prawidłową odpowiedź na pytanie na adres: konkurs@virtualo.pl, wygrywają wybranego e-booka z oferty Czarnej Owcy.

Aby wziąć udział w drugim konkursie i wygrać czytnik Kindle w dniach od  16.01.2012 do 30.01.2012 r. należy przesłać na adres: konkurs@virtualo.pl pracę na temat: „Jak będzie wyglądać książka przyszłości”. Najbardziej futurystyczna i twórcza wizja zostanie nagrodzona najnowszym Kindlem. Sposób prezentacji jest zupełnie dowolny – dozwolone są przykłady w postaci filmików, zdjęć, tekstu, a nawet przykładowego samodzielnie stworzonego e-booka. Prace zostaną ocenione przez jury Virtualo, a wyniki zostaną ogłoszone 31.01.2012 r.

Jest o co walczyć więc zachęcamy więc do wspólnej zabawy!

Przed wzięciem udziału w konkursach zachęcamy do zapoznania się z regulaminami: „Styczeń z MOBI” i „Wygraj Kindle”.

Strona informacyjna na Virtualo.pl: https://virtualo.pl/?go=quiz

Strona informacyjna na Facebooku Virtualo

Regulaminy PDF: Konkurs – wygraj eBooki w formacie MOBI   |   Konkurs – wygraj czytnik Kindle
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.