Premiera książki "Władcy cienia"

Premiera książki "Władcy cienia"
Daniel Estulin
„Władcy cienia. Jak światowe rządy i służby specjalne powodowane chęcią zysku wikłają się w interesy z handlarzami narkotyków i terrorystami”
Premiera: 25.01.2012

 

Od niemal dziesięciu lat korzysta z uprzywilejowanego dostępu do dokumentów i informacji, zastrzeżonych nie tylko dla ludności cywilnej, ale także dla pięciogwiazdkowych generałów i większości przywódców państw.

Stan gospodarki, załamanie rynku mieszkaniowego, wyścig prezydencki, Iran, Irak, Afganistan, , krach na Wall Street, bezrobocie, ceny ropy, spadek dolara – przewidział wszystko!!!

A teraz powraca z kolejnym, pełnym szokujących szczegółów bestsellerem!

Daniel Estulin – bezkompromisowy dziennikarz śledczy, stosujący metody, o których istnieniu jego koledzy po fachu nie mają nawet pojęcia, zdecydował się ujawnić kolejne skandale na najwyższych szczeblach władzy!

Czarny rynek narkotykowy, diamenty, brudne pieniądze i korupcja.

Daniel Estulin udowadnia, w jaki sposób zakulisowa współpraca pomiędzy rządami państw, agencjami wywiadowczymi, światem wielkiego biznesu, handlarzami narkotyków i „terrorystami” przyniosła z jednej strony ogromne zyski finansowe przedstawicielom elit, z drugiej zaś dotkliwie przyczyniła się do zniszczenia suwerennych państw narodowych na rzecz powstania bardziej wydajnych podmiotów gospodarczych. A wszystko to bez oglądania się na Konstytucję czy Kartę Praw Stanów Zjednoczonych.

Pociągając z ukrycia za sznurki, Władcy Cienia tworzą „rzeczywistość,” decydując o tym, kto jest dobry, a kto zły, prowadząc grę pozorów i manipulacji, w której stawką jest władza, zysk i… nasza przyszłość.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.