Zostań Świętym Mikołajem z pomocą Biura Pośrednictwa Dobra

Zostań Świętym Mikołajem z pomocą Biura Pośrednictwa Dobra
Zostań Świętym Mikołajem z pomocą Biura Pośrednictwa Dobra

Ruszyła czwarta edycja bożonarodzeniowej akcji charytatywnej Biuro Pośrednictwa Dobra organizowana przez Egmont Polska. Przedsięwzięcie corocznie wspiera kilka z wybranych Domów Dziecka.

 

Mechanizm akcji jest prosty – Klienci Egmont Polska, zamiast otrzymywać tradycyjne upominki gwiazdkowe, sami zamieniają się w Świętego Mikołaja, mając możliwość spełnienia wybranego życzenia jednego z wychowanków Domu Dziecka. By zostać Świętym Mikołajem, wystarczy zalogować się specjalnym kodem na dedykowanej stronie internetowej, następnie wybrać jedno z dziecięcych marzeń. Każde życzenie, pojawiające się na stronie, jest streszczeniem prawdziwego listu do Mikołaja.
 

Egmont Polska odpowiada za stronę organizacyjną i finansową, czyli zakup i dostarczenie prezentów do Domów Dziecka. Za kreację, projekt i wykonanie odpowiada agencja THINKERACTIVE.

Przedsięwzięcie Biuro Pośrednictwa Dobra corocznie wspiera kilka placówek wybranych dzięki współpracy z Fundacją Przyjaciółka. Rok do roku skala akcji jest coraz większa i w sumie pozwoliła już na obdarowanie ponad 500 wychowanków z 9 placówek.

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.