Impuls z Nexto.pl

Impuls z Nexto.pl
 
Drodzy Czytelnicy,

E-book to coraz popularniejsze zjawiska wśród czytelników. E-book to przede wszystkim wygoda, mobilność, dostępność i niższa cena.
Rosnąca popularność publikacji elektronicznych wymaga podjęcia odpowiednich kroków w kierunku zaspokojenia potrzeb czytelników. Oficyna Wydawnicza Impuls już je podjęła. OW Impuls oferuje kilka wybranych, najbardziej profesjonalnych kanałów sprzedaży ebooków. Sprawdź sam!

Nowość! Oficyna Wydawnicza Impuls poczyniła kolejny krok w kierunku popularyzacji swoich publikacji w formie elektronicznej: 24 lutego w ofercie Nexto.pl pojawiło się 101 najpopularniejszych tytułów wydawnictwa z dziedzin pedagogicznych: pedagogiki specjalnej, wychowania, alternatywnych form terapii i logopedii.

Platforma ibuk.pl – na największej polskiej czytelni online znajduję się ponad 300 tytułów Impulsu. Są to jedne z najbardziej popularnych tytułów w serwisie.
Aby ułatwić dostęp do książek zakupów dokonuje się za pomocą przelewu internetowego lub płatności SMS, więcej informacji znajdą Państwo na platformie www.ibuk.pl.

Ebook.impulsoficyna.pl – dostęp do naszych książek można uzyskać również na naszej stronie firmowej. Pod tym adresem znajduje się najbogatsza i najbardziej aktualna oferta: http://e-book.impulsoficyna.pl/  Tylko tutaj wszystkie ebooki OW Impuls tańsze do 10%!

W dystrybucji ebooków współpracujemy również z innymi, największymi księgarniami w Polsce:
www.virtualo.pl , www.bezkartek.pl , www.versita.pl , www.nexto.plwww.zixo.pl

Nasi partnerzy zapewniają najwyższą jakość usług. Pełen profesjonalizm!

Wkrótce do grona naszych partnerów dołączą również: Legimi.pl, iFormat.pl oraz Gandalf.com.pl

ps . zapraszamy do aplikacji iPhone o nazwie „Impuls” tam również ponad 140 eboków OWI!

Zapraszamy!

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.