"Fineasz i Ferb" już w sprzedaży

"Fineasz i Ferb" już w sprzedaży
Fineasz i Ferb – oficjalny magazyn odjazdowego
serialu telewizyjnego już w sprzedaży!

Dwumiesięcznik związany z bijącym rekordy popularności serialem Fineasz i Ferb to kolejna nowość w portfelu wydawniczym Egmontu! Przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat magazyn jest absolutnie topową rozrywką dla nowoczesnych dzieci.

Tytułowy Fineasz to ciekawski, pozytywnie myślący i kreatywny dzieciak, stawiający sobie za cel uczynienie z wakacji najważniejszego doświadczenia w życiu. Ferb zaś to przyrodni brat Fineasza, który nad słowa przedkłada czyny, a w głowie ma niezmierzone ilości pomysłów! To między innymi ta dwójka skupia na sobie uwagę czytelników i telewidzów na świecie. Pismo zawiera rewelacyjne komiksy z nieznanymi przygodami bohaterów serialu, liczne zagadki i quizy.
Na łamach magazynu Fineasz i Ferb publikowany jest, m.in. Podręcznik Zastępu Ogników ze zbiorem przepisów sprawności i poradnik, jak zrobić własnoręcznie figurkę Dziobaka. Ponad to do każdego numeru dołączony jest plakat i niepowtarzalny brandowany prezent – w premierowym wydaniu jest to robolatarka!
Wprowadzenie pisma na rynek wsparte jest kampanią telewizyjną, m.in. na kanałach Disney Channel,  Disney XD oraz reklamą w pismach własnych Egmontu.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.