„Złota Rączka” – nowy dwumiesięcznik w ofercie wydawniczej Egmontu

„Złota Rączka” – nowy dwumiesięcznik w ofercie wydawniczej Egmontu
„Złota Rączka” – nowy dwumiesięcznik w ofercie wydawniczej Egmontu!

 

 
 
Maniek Złota Rączka to postać znana z przepięknych disneyowskich bajek telewizyjnych prezentowanych, m.in. w ramach pasma  Playhouse Disney na antenie Disney Channel. Pomysłowy, zaradny Maniek jest teraz także głównym bohaterem magazynu przeznaczonego dla dzieci (chłopców i dziewcząt) w wieku od 3 do 6 lat.

Bystry Maniek odnosi się z szacunkiem do otaczającego go świata, a  entuzjastyczną postawą wobec różnych wyzwań daje pozytywny przykład wszystkim dzieciom. Pracuje razem z gromadką swoich zaprzyjaźnionych narzędzi, które są lekko hałaśliwe i może czasem niesforne, ale zawsze gotowe do pomocy. Magazyn bawi i edukuje w bardzo przyjaznej i beztroskiej atmosferze.  Na łamach pisma „Złota rączka” znajdą się ciekawe historyjki ozdobione piękną grafiką oraz proste zadania do wykonania z serii „zrób to sam”. Do każdego numeru dołączona jest zabawka związana z serialem – w pierwszym jest to wiertarka z obracającym się wiertłem. 

Dwumiesięcznik zadebiutował 14 sierpnia poszerzając tym samym dotychczasową ofertę rynkową zbudowaną w oparciu o tę postać. Od marca bieżącego roku mali wielbiciele Mańka spotykają się z nim także na kartach książek wydawanych przez Egmont. Dotychczas ukazały się dwa tytuły, a kolejne trzy planowane są na wrzesień.

Pismo liczące 24 strony kosztuje 7,50 zł. Jego wprowadzenie na rynek wsparte jest wspólnymi działaniami na antenie Disney Channel oraz kampanią w mediach własnych Egmontu. Więcej na www.egmont.pl/czasopisma.

Książki z serii „Złota Rączka”:

 
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.