Magazyn 13 na facebooku!

Magazyn 13 na facebooku!
Magazyn 13 na facebooku!
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelniczek Magazyn 13 stworzył profil na facebooku!
 
Magazyn 13 – ulubione pismo wielu nastolatek – poprzez obecność na facebooku jest jeszcze bardziej dostępny. Miesięcznik ma już swoją stronę internetową: www.magazyn13.pl, a teraz zdobywa kolejnych fanów na portalu społecznościowym. Dzięki temu magazyn jest bliżej swoich czytelników, a przede wszystkim pozwala im na szybkie i bezpośrednie wyrażanie opinii, oczekiwań i pomysłów. Magazyn 13 to pismo dla nastolatek i o nastolatkach, a także w dużej mierze tworzony właśnie przez nastolatki!
 
 
 
Na profilu znajdują się informacje nie tylko związane z tym, co aktualnie opublikowane jest w najnowszym numerze drukowanego magazynu, ale także mnóstwo ciekawostek, linków humorystycznych i cennych porad. Łatwość dostępu, szybkość reakcji i możliwość komunikowania się w jednym czasie z wieloma użytkownikami wzmacnia przekaz i dotarcie do odbiorcy, dostarcza mnóstwo dobrej zabawy i stymuluje kreatywność nastolatek. Facebook jest narzędziem, który w bardzo łatwy sposób daje nastolatkom możliwość bezpośredniego wpływania na to, jaka 13-tka jest lub jaką chciałyby, żeby była.
 
Pofil jest dostępny pod adresem:
www.facebook.com/pages/13-MagazynNastolatki/131285333561551?v=wall
 i z dnia na dzień zyskuje nowych użytkowników. Na facebookowych fanów pisma czekają liczne niespodzianki – zabawy i konkursy z nagrodami.
 
 
O piśmie:
„13” Magazyn Nastolatki
Miesięcznik przeznaczony dla nastolatek. Pierwszy numer ukazał się w marcu 2001 r. Pomysł pisma powstał w Egmont Polska i do dziś jest magazynem całkowicie oryginalnym i kreowanym w całości przez Egmont Polska.
 
Fenomenem rynkowym pisma jest stale utrzymujący się trend rosnący czytelnictwa. Dzieje się tak dzięki pracy redakcji, która znakomicie radzi sobie w kontaktach z tak wymagającą grupą docelową.
 
Wdzięk, dowcip, specyficzny język, kompozycja tekstów oraz zdjęcia, plakaty gwiazd i rysunki – to wizytówka „13”. Na zawartość każdego numeru składają się teksty o problemach nastolatek, moda i uroda, plotki o gwiazdach, humor, aktualności ze świata kultury.
 
„13” Magazyn Nastolatki ma ambicje być jedynym w Polsce magazynem dla dziewcząt, które właśnie wyrastają z wieku dziecięcego i wchodzą w wiek młodzieńczy. Jest to miesięcznik dla dziewcząt, które potrzebują pisma wspierającego w kłopotach, radzącego, jak rozwiązywać problemy, a jednocześnie rozrywkowego, wesołego i bardzo aktualnego. Pozbawionego treści niosących przemoc, za to kreującego pozytywne wartości. To ją wyróżnia spośród innych dostępnych na rynku młodzieżowych magazynów. Magazyn nieustannie się zmienia, starając się dopasować do potrzeb
i oczekiwań nowego pokolenia czytelniczek.
 
Redaktor prowadząca: Małgorzata Romańska
e-mail: malgorzata.romanska@egmont.pl
Kontakt w sprawie reklamy: Katarzyna Puchalska
e-mail  katarzyna.puchalska@egmont.pl
Kontakt dla mediów:
e-mail: patrycja.narozna@egmont.pl

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.