Zabierz książkę na wakacje

Zabierz książkę na wakacje
 
 
Wakacje – relaks, piękna pogoda, luz i brak stresów. Do tego ciekawa książka, wygodny leżak, cisza i spokój. Od czasu do czasu można by jeszcze zrobić jakieś zdjęcie…
 
 
Do wakacyjnego plecaka zazwyczaj wkładamy, oprócz wielu innych rzeczy, książki (na czytanie których nie mamy czasu w ciągu roku) i aparat fotograficzny. Właśnie te przedmioty będą potrzebne w konkursie, jaki na lato przygotował wydawca książek Mira. Wystarczy mieć najnowszy thriller Ricka Mofiny „Sześć sekund” i zrobić zdjęcie kojarzące się z wakacjami . Do czego potrzebna książka „Sześć sekund”? Ona też powinna być na tym zdjęciu, ale nie musi wcale grać roli pierwszoplanowej.
 
 
Konkurs rozpoczął się 6 lipca i potrwa 36 dni, 6 godzin, 6 minut i 6 sekund, czyli do 11 sierpnia. W tym czasie wszyscy, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji, powinni umieścić swoje wakacyjne zdjęcie na stronie poświęconej książce www.szescsekund.pl w zakładce: http://www.szescsekund.pl/foto-konkurs.php. Fotografie powinny być zapisane w formacie jpg, gif, png, a rozmiar zdjęcia nie może być większy niż 2 MB. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia. W rywalizacji wyłonionych będzie dwóch zwycięzców – jednego wskaże sam Rick Mofina, autor książki „Sześć sekund”, drugiego wybiorą internauci, głosując na najlepsze ich zdaniem zdjęcie. Laureaci konkursu otrzymają aparaty fotograficzne Nikon Coolpix S3000. Wszystkie zdjęcia będzie można oglądać na stronie http://www.szescsekund.pl/galeria-miniatur .php, tam będzie można też oddać głos na najlepsze fotografie.
 
 
 
Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.