Szwecja – praktycznie i ze zdjęciami

Szwecja – praktycznie i ze zdjęciami
SZWECJA – PRAKTYCZNIE I ZE ZDJĘCIAMI

 

   
 
Wakacje w Szwecji? Pascal pomoże w realizacji marzeń. Do księgarń trafiają przewodniki w dwóch seriach wydawniczych. „Szwecja – praktyczny przewodnik” adresowany do osób samodzielnie przygotowujących wyjazd a także nowy przewodnik ilustrowany po Szwecji dla korzystających z wyjazdów zorganizowanych. Miłośnicy Skandynawii mogą uzupełnić swoje biblioteki także o tytuły takie jak Finlandia, Dania czy Norwegia. Osoby podróżujące samochodem powinny sprawdzić ofertę map Marco Polo dotyczącą Skandynawii. Wszystkie tytuły dostępne są także poprzez portal turystyczny www.pascal.pl

Szwecję najlepiej poznawać od południa ku północy. Podróż warto zacząć od płaskiej Skanii. Pokrytej polami uprawnymi i lasami, z mnóstwem jezior i piaszczystymi nadmorskimi plażami. Przez najciekawsze widokowo miejsca tego regionu wiedzie Skåneleden – 1000-kilometrowy pieszy szlak turystyczny. Są tu stare zamki, kurchany, megality, wioski rybackie… Potem, przed skokiem na pustkowia północy, należy spędzić kilka dni w największych miastach kraju Sztokholmie i Göteborgu albo nad wielkimi jeziorami Wenern i Wetter. Wędrówkę można zakończyć na Północy, w kraju Lapończyków i krainie renów, białych nocy, nart, gór i tras wędrownych wzdłuż Królewskiego Szlaku.

 – Rozbudowujemy naszą ofertę w oparciu o oczekiwania turystów. W zależności od potrzeb i charakteru wyjazdu polecamy inną serię wydawniczą, tak aby przewodnik był prawdziwym przyjacielem w podróży, a nie zbędnym obciążeniem. – mówi Hubert Kifner, PR Manager w Wydawnictwie Pascal. Zawsze warto podróżować z Pascalem, który najlepiej dopasowuje się do Twoich potrzeb – dodaje Kifner.

„Szwecja – praktyczny przewodnik” mobilizuje do odkrywania świata. Lubią go osoby aktywne i odważne, które podróżują samodzielnie, są cały czas w ruchu: chcą zobaczyć, dotknąć, poczuć. Został napisany w podróży, stąd też jest wiarygodny i sprawdzony na miejscu. Przewodnik jest funkcjonalny i wygodny. System wyróżnień i czytelny układ sprawia, że łatwo znaleźć poszukiwaną informację. Przewodnik daje obycie, pewność, poczucie bezpieczeństwa, umożliwia  nawiązanie kontaktu z mieszkańcami, pozwala  uniknąć kłopotów wynikających z nieznajomości zwyczajów, zasad religijnych, historii. Ułatwia „życie” w podróży.

Przewodnik „Szwecja” z serii ilustrowanej
przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny – bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu.

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.