„Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody” od 1 grudnia w księgarniach!

Przegląd

Mezczyzni_3aJuż 1 grudnia na rynek trafi książka „Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody”. Tych 12 projektantów pozostawiło po sobie coś więcej niż ślad: wyryty na trwałe znak. Odrzucili tradycję, podsycili modowe pasje i przyspieszyli wzrost gospodarczy. Dzieje ich pracy to ponad 150 lat historii mody!

Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano – najwięksi kreatorzy mody. Każdy z nich to geniusz i wizjoner, a wszyscy zapisali się złotymi zgłoskami w annałach mody.

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody to niezwykła historia dwunastu obdarzonych pasją projektantów, którzy kierując się odwagą i wybitnym talentem, rewolucjonizowali modę swoich czasów, przeciwstawiali się schematom i kształtowali gust milionów kobiet na całym świecie. Książka jest opowieścią o fascynującym życiu w świecie elegancji i luksusu, ale też o zmaganiach z przeciwnościami losu, zakusami konkurencji i wyzwaniami czasów, w których przyszło im tworzyć.

Bertrand Meyer-Stabley, wieloletni dziennikarz „Elle”, otwiera przed nami drzwi do historii sukcesu dwunastu wyjątkowych mężczyzn. W 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się jego książka Kobiety, które wstrząsnęły światem mody.

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.