Specjalista do spraw sprzedaży książek Wydawnictwa Ossolineum

Zakład Narodowy im. Ossolińskich

poszukuje kandydata na stanowisko

specjalisty do spraw sprzedaży książek

Wydawnictwa Ossolineum

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

– budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

– zdobywanie nowych klientów

– przedstawianie oferty handlowej klientom

– realizacja okresowych planów sprzedaży

– analiza i planowanie sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych

– obsługa księgarni internetowej

– sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą

– opieka nad magazynem książek.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– znajomość branży wydawniczej i księgarskiej

– prawo jazdy kat. B

– znajomość oferty Wydawnictwa Ossolineum

– umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

– znajomość oprogramowania wykorzystywanego przy sprzedaży książek, umiejętność obsługi kas fiskalnych i księgarni internetowej

– podstawowa znajomość języka angielskiego

– bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

– komunikatywność, samodzielność i kreatywność.

Oferujemy:

– pracę w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw w Polsce

– wynagrodzenie stosowne do czasu pracy i zakresu obowiązków

– możliwość rozwoju i awansu.

Przetwarzanie danych osobowych kandydatów  do pracy odbywa się na podstawie Polityki Informacyjnej administratora tych danych – Zakład Narodowy im. Ossolińskich z siedzibą: Wrocław, ul. Szewska 37;

link (https://bip.ossolineum.pl/wp-content/uploads/2018/06/Polityka-informacyjna-ZNiO.pdf).

Przesłanie drogą mailową swojej kandydatury stanowi jednocześnie potwierdzenie zapoznania się z Polityką Informacyjną i  zaakceptowanie jej postanowień.

Listy motywacyjne wraz z CV przyjmujemy do 22 lipca 2019 roku pod adresem: barbara.piaskowska@ossolineum.pl Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: Specjalista do spraw sprzedaży książek Wydawnictwa Ossolineum. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.