Sekretarz redakcji Wydawnictwa Ossolineum

Zakład Narodowy im. Ossolińskich

poszukuje kandydata na stanowisko

sekretarza redakcji Wydawnictwa Ossolineum

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

– stałe kontaktowanie się z autorami i współpracownikami wydawnictwa w Polsce i za granicą

– prowadzenie korespondencji i archiwum wydawnictwa

– pisanie i redagowanie krótkich tekstów informacyjnych, przygotowywanie umów i innych dokumentów

– współpraca z innymi działami wydawnictwa

– udział w kolegiach redakcyjnych, targach książki i spotkaniach autorskich.

Wymagania:

– wyższe wykształcenie

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– znajomość różnych etapów pracy nad książką oraz programów komputerowych używanych w wydawnictwie

– wzorowa polszczyzna i duża kultura literacka, w tym umiejętność pisania i redagowania tekstów

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

– wiarygodność, komunikatywność i elastyczność.

Oferujemy:

– pracę w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw w Polsce

– wynagrodzenie stosowne do czasu pracy i zakresu obowiązków

– możliwość rozwoju i awansu.

Przetwarzanie danych osobowych kandydatów  do pracy odbywa się na podstawie Polityki Informacyjnej administratora tych danych – Zakład Narodowy im. Ossolińskich z siedzibą: Wrocław, ul. Szewska 37;

link (https://bip.ossolineum.pl/wp-content/uploads/2018/06/Polityka-informacyjna-ZNiO.pdf).

Przesłanie drogą mailową swojej kandydatury stanowi jednocześnie potwierdzenie zapoznania się z Polityką Informacyjną i  zaakceptowanie jej postanowień.

Listy motywacyjne wraz z CV przyjmujemy do 23 maja 2019 roku pod adresem: barbara.piaskowska@ossolineum.pl Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: Sekretarz redakcji Wydawnictwa Ossolineum. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.