koordynator sprzedaży d.s. kluczowych klientów

Zakres obowiązków:

  • opieka i rozwój współpracy z kluczowymi Klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • nadzór nad realizacją sprzedaży i należnościami
  • bieżąca analiza efektywności współpracy
  • współpraca z działem promocji i redakcją

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości branży wydawniczej
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • inicjatywy, dobrych pomysłów i optymizmu
  • umiejętności budowania dobrych relacji

Oferujemy Ci:

  • pracę z wydawnictwie o wiodącej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie, Multisport)
  • pracę w doświadczonym zespole, inspirującym do działania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@wydawnictwowam.pl