Starszy specjalista – główny księgowy

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni pracownika administracyjnego w dziale księgowości na stanowisko starszego specjalisty

Zakres obowiązków: przejęcie obowiązków głównej księgowej.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • znajomość zasad rachunkowości i prawa gospodarczego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Word i MS Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP.

Wymagane doświadczenie:

  • praca na stanowisku związanym z księgowością,
  • kierowanie zespołem,
  • organizowanie obiegu dokumentów finansowo-księgowych.wysoka kultura osobista.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz stałe godziny pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników,
  • w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie kart sportowych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów zawierających CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje na adres: Wydawnictwo UJ, ul. Michałowskiego 9/2, 31-126 Kraków lub e-mail: rekrutacja@wuj.pl.

Wydawnictwo zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Termin składania dokumentów: 20 marca 2020 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).